Kalde PVC Boru 11EYL
Kalde PVC Boru
PVC Borular kullanıldığı alanda pissuyun bina dışına çıkarılıp rögar sistemine bağlanılmasında kullanılan polinivil klorür ile üretilen plastik borulardır.
Teknik tesisat malzemeleri 09EYL
Teknik tesisat malzemeleri
Mekanik tesisat grubunda teknoloji ile birlikte ciddi gelişim göstermektedir. Bunun en güzel örnekleri ise son dönemlerde yapılan tüm projelerde belkide makina mühendislerinin bile ilk defa duyduğu sismik ürünler.
Kalorimetre Nedir? 26AĞU
Kalorimetre Nedir?
Kalorimetreler toplu yaşam alanlarında kullanılan teknik olmayan tabiri yakılan yakıtı pay eden, bağlı olduğu daire, ofis yada mağazalara ait mekanların yaktığı yakıt miktarını ölçen hesaplayan teknik cihazlardır.
Kiriş Kaideli GRP Modüler Su Deposu 06EYL
Kiriş Kaideli GRP Modüler Su Deposu
Su depoları için paslanmaz galvaniz yada grp farketmeksizin kurulacağı alanın düz zemin üzerinde olması gereklidir. Düz olmayan zeminlerde özellikle GRP su depoaları zamanla sızdırma kaçırma ve hatta patlamaya kadar hasarlar meydana gelmektedir.
GRP Su Deposu 18MAY
GRP Su Deposu
Cam elyaf takviyeli kompozit modüler su depoları teknolojininde gelişmesi ile birlikte artık paslanmaz ve galvaniz su depolarının yerini almaktadır. Türkiye'de kamu projelerinde ve özel projelerde içmi suyu ve yangın suyu deposu olarak GRP su depoları tercih edilmeye başlanmıştır.
Ultrasonik ve Mekanik Kalorimetre 01NİS
Ultrasonik ve Mekanik Kalorimetre
Toplu yaşam alanları ısınma giderleri ve bunun maliyetlerini hesaplamak için, ortak kullanım alanları da hak paylaşımı yapmak için geliştirilen sayacların ultrasonik ve mekanik olarak üretilen kalorimetre ler hakkında bilgiler yer almaktadır.
Yerden Isıtma Borusu (Pex-a) 24ŞUB
Yerden Isıtma Borusu (Pex-a)
Ülkemizde teknolojinin gelişmesiyle mekanik tesisat malzemeleri de değişmekte, teknolojik sistemlere önem ve ağırlık verilmektedir. Bunlardan en önemlisi yerden ısıtma sistemi. Peki Nedir bu yerden ısıtma sistemi?
Ayvaz Pirinç Vanalar 13ŞUB
Ayvaz Pirinç Vanalar
Mekanik tesisat malzemeleri arasında vazgeçilmezleri olan pirinç küresel vanalar ne kadar kaliteli marka olursa mekanik tesisat hattı da o kadar kaliteli olmaktadır.
Ayvaz Kondenstoplar 12ŞUB
Ayvaz Kondenstoplar
Buhar hatlarında önem arz eden kondenstopların kaliteli olması gerektiğini tüm mekanik tesisat yapan firma ve kişiler bilmektedir. Bu sebep ile sizlere ayvaz kondenstopları tanıtmak istiyoruz.
Ayvaz Küresel Vanalar 11ŞUB
Ayvaz Küresel Vanalar
Ayvaz markasına ait küresel vanalar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı sayfa.
Ayvaz Seviye Şalterleri 11ŞUB
Ayvaz Seviye Şalterleri
Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için Ayvaz seviye şalterleri ürün grubundan söz etmek istiyoruz. Bu grupta pek çok ürün yer alıyor.
Ayvaz Seviye Ölçüm Cihazı / EG-11 10ŞUB
Ayvaz Seviye Ölçüm Cihazı / EG-11
Kullandığımız klasik şamandıra mantığı ile çalışan seviye ölçüm cihazı EG11 hakkında teknik bilgiler yanı sıra kullanım alanları hakkında bilgi edinmek için.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.