Araç Kauçuk İzolasyonu Nedir? Nasıl Yapılır? 02NİS
Araç Kauçuk İzolasyonu Nedir? Nasıl Yapılır?
Son dönemlerde özellikle pandemi etkisi ile karavan izolasyonları ile birlikte araç izolasyonları da sık gündeme gelmesi ve kullanılması başlandı. Kauçuk levha üreticileri sektörde araç ses ve ısı izolasyonu için standart ürünlerin yeterli olduğu tespiti yapmış, karavan sektörüne ise özel iskontolar uygulamaya başlamıştır.
Metal ve Kauçuk Kompansatör Nerede Kullanılır? 22ŞUB
Metal ve Kauçuk Kompansatör Nerede Kullanılır?
Çevre ve şehircilik bakanlığı poz numarasında 219.1407 poz no ile tarif edilen ve TSE standartlarına uygun üretimi yapılan "çift körüklü, açısal, yanal, hareketli genleşme parçası" yani kompansatör ü tarif eder. Peki nerelerde kullanılır? ne amaçla kullanılır?
Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Boruları Nerede Kullanılır? 25AĞU
Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Boruları Nerede Kullanılır?
Hammaddesi kauçuk olan, levha yada rulo olarak standart üretim boy ve kalınlıkları yanı sıra son kullanıcı yada anahtar teslim proje firmalarının talepleri üzerine özel çaplarda da üretile bilinen elastomerik kauçuk köpüğü izolasyonlar mekanik tesisatlarda ısıtma soğutma, iklimlendirme, klima boru, kazan dairesi kollektör boruları ve hatta büyük cihazların altlarında yer yer sismik görevide görmesi sebebiyle kullanılmaktadır.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.