Kiriş Kaideli GRP Modüler Su Deposu 06EYL
Kiriş Kaideli GRP Modüler Su Deposu
Su depoları için paslanmaz galvaniz yada grp farketmeksizin kurulacağı alanın düz zemin üzerinde olması gereklidir. Düz olmayan zeminlerde özellikle GRP su depoaları zamanla sızdırma kaçırma ve hatta patlamaya kadar hasarlar meydana gelmektedir.
GRP Su Deposu 18MAY
GRP Su Deposu
Cam elyaf takviyeli kompozit modüler su depoları teknolojininde gelişmesi ile birlikte artık paslanmaz ve galvaniz su depolarının yerini almaktadır. Türkiye'de kamu projelerinde ve özel projelerde içmi suyu ve yangın suyu deposu olarak GRP su depoları tercih edilmeye başlanmıştır.
Ultrasonik ve Mekanik Kalorimetre 01NİS
Ultrasonik ve Mekanik Kalorimetre
Toplu yaşam alanları ısınma giderleri ve bunun maliyetlerini hesaplamak için, ortak kullanım alanları da hak paylaşımı yapmak için geliştirilen sayacların ultrasonik ve mekanik olarak üretilen kalorimetre ler hakkında bilgiler yer almaktadır.
Yerden Isıtma Borusu (Pex-a) 24ŞUB
Yerden Isıtma Borusu (Pex-a)
Ülkemizde teknolojinin gelişmesiyle mekanik tesisat malzemeleri de değişmekte, teknolojik sistemlere önem ve ağırlık verilmektedir. Bunlardan en önemlisi yerden ısıtma sistemi. Peki Nedir bu yerden ısıtma sistemi?
Ayvaz Pirinç Vanalar 13ŞUB
Ayvaz Pirinç Vanalar
Mekanik tesisat malzemeleri arasında vazgeçilmezleri olan pirinç küresel vanalar ne kadar kaliteli marka olursa mekanik tesisat hattı da o kadar kaliteli olmaktadır.
Ayvaz Kondenstoplar 12ŞUB
Ayvaz Kondenstoplar
Buhar hatlarında önem arz eden kondenstopların kaliteli olması gerektiğini tüm mekanik tesisat yapan firma ve kişiler bilmektedir. Bu sebep ile sizlere ayvaz kondenstopları tanıtmak istiyoruz.
Ayvaz Küresel Vanalar 11ŞUB
Ayvaz Küresel Vanalar
Ayvaz markasına ait küresel vanalar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı sayfa.
Ayvaz Seviye Şalterleri 11ŞUB
Ayvaz Seviye Şalterleri
Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için Ayvaz seviye şalterleri ürün grubundan söz etmek istiyoruz. Bu grupta pek çok ürün yer alıyor.
Ayvaz Seviye Ölçüm Cihazı / EG-11 10ŞUB
Ayvaz Seviye Ölçüm Cihazı / EG-11
Kullandığımız klasik şamandıra mantığı ile çalışan seviye ölçüm cihazı EG11 hakkında teknik bilgiler yanı sıra kullanım alanları hakkında bilgi edinmek için.
Manyetik Seviye Göstergesi 09ŞUB
Manyetik Seviye Göstergesi
Manyetik Seviye göstergeleri sıvı akışkanların kullanılan depo içerisinde kaldığı miktar kadar bilgi veren gösterge hortumlarına nazaran daha şık ve kaliteli seviye göstergeleridir.
Refleks Camlı Seviye Göstergesi 08ŞUB
Refleks Camlı Seviye Göstergesi
Seviye göstergeleri lider üreticisi Ayvaz markasına ait Refleks Camlı seviye göstergesi hakkında temel bilgiler yer alıyor.
Titreşim Yutucu Metal Kompansatör 07ŞUB
Titreşim Yutucu Metal Kompansatör
Basınçı yüksek mekanik tesisat boru hatlarında meydana gelen sismik dalgalanmalar yada koç darbesi dediğimiz ani basınç yükselmelerini karşılayan ve tesisata verecek olan zararı yok eden metal körüklü titrem yutucular.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.