Fırat Boru Bayiliği
Fırat Boru Bayiliği
Türkiye'de ilk akla gelen fırat boru, Fırat Plastik Kauçuk ve Sanayi ve Ticaret Aş adıyla 1972 yılında ilk üretimine başlamıştır. Kalitesi ile kısa sürede Türkiye'de bir çok projede yer almakla birlikte 80li yılların başında Dünya'ya açılarak ilk avrupa sevkiyatını yapmıştır.
Aquatherm Bayi
Aquatherm Bayi
Türkiye'de alışagelmiş bilindik pprc boru markalarına göre, kaliteli hammadde yapısı sayesinde çevre dostu ve hijyenik su taşıma sistemi yanı sıra uzun ömürlü kullanım ömrü olan aquatherm yeşil boru üretiminde dünya liderliği ile ön plana çıkmaya devam ediyor.
ASKİ Küçük Ölçekli İçme Suyu Arıtma Tesisi Kauçuk Boru İzolasyonu
ASKİ Küçük Ölçekli İçme Suyu Arıtma Tesisi Kauçuk Boru İzolasyonu
Ankara Büyükşehir Belediyesi Askiye ait kazan, gölbaşı,temelli,kazan gibi küçük ölçekli su arıtma tesislerindeki HDPE Boru ve Galvaniz boruların yanı sıra konteynır içindeki tesisat borularının kauçuk izolasyon ürünleri MERMEKANİK Mühendislik tarafından tedarik edilmiştir.
Masdaf Pompa Bayi
Masdaf Pompa Bayi
Yerli üretim ve Dünya çapında prestijli konuma haiz olan pompa ve yüksek verimli pompa üretiminde lider Masdaf pompa iç anadolu bölge bayiliğimiz hakkında.
Rothenberger Bayi
Rothenberger Bayi
Gerek inşaat sektörü gerek mekanik tesiat sektöründe teknik el cihazları konusunda, kalitesi ile Avrupada haklı lider konumu ile birlikte Türkiye'de tedarik çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.
Caleffi Türkiye Bayi
Caleffi Türkiye Bayi
Dünya çapında kalitesi ile 48 ülkeye ürün tedariği sağlayan Caleffi markasına ait merkezi Ankara olmak üzere Türkiye bayiliğimiz hakkında.
Duyar Vana Bayii
Duyar Vana Bayii
Mekanik tesisat sektöründe bir çok özel projede de imzası olan Duyar bana bayiliğini almaktan gurur duyuyoruz! Anında stok ve uygun fiyatlar ile Duyar vana tüm ürün gruplarında hizmet vermeye devam edeceğiz.
Kalde Boru Bayiliği
Kalde Boru Bayiliği
1977 Yılında kurulan Kalde Boru önceleri klimalar için parça üreterek Dünya'da marka kalitesini kısa sürede duyurdu. Türkiye'de üretim yapan Kalde kısa zamanda metal parça ve tesisat malzemeleri üretimine de başladı. Kalite ön planda olunca, Kalde boru bayiliği ile de Mermekanik İç anadolu bölgesinde hizmet vermeye başladı.
ECA Küresel Vana Ankara Bayiliği Hakkında
ECA Küresel Vana Ankara Bayiliği Hakkında
Türkiye'nin en kaliteli küresel vana ve endüstriyel tip küresel vana üreticisi ECA vana hakkında teknik bilgiler ve mermekanik Ankara bayiliğini yapmaktan gurur duyuyoruz!
Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri Bayiliğimiz Hakkında
Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri Bayiliğimiz Hakkında
Sektöründe yeniliklerin öncüsü Atlas Sayaç ve Ölçü aletleri mekanik tesisat sektöründe en çok tercihen edilen marka! Alanında liderliği üstlenmiş Atlas Sayaç'ın Ankara bayiliğini üstlenmekle gurur duyuyoruz!
Tosçelik Boru Ankara Bayi
Tosçelik Boru Ankara Bayi
Dünya'nın çelik üreticisi Tosyalı holding e ait Tosçelik boru markasının Ankara bayiliği ile İç Anadolu ciro birincilğimizi gururla sunarız!
Norm Kelepçe Ankara Bayisi
Norm Kelepçe Ankara Bayisi
Boru bağlantı ve tespit elemanlarında Global sektörde lider konumda bulunan, kaliteli mekanik tesisat imalatlarında kelepçe ve bağlantı elemanlarının vazgeçilmez markası Norm Bağlantı ve tespit elemanları san.tic.ltd.şti Ankara bayiliği haklı gururunu yaşıyoruz.!

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.