ECA Küresel Vana Ankara Bayiliği Hakkında
ECA Küresel Vana Ankara Bayiliği Hakkında

ECA Ankara bayiliği hakkında

ECA markası değil Türkiye'de Dünya'da global mekanik tesisat sektöründe kalitesi ile haklı yerini edinmiştir. Elginkan vakfına ait ECA markası üretime girdiği 1984 yılından bu zaman kadar küresel pirinç vana kalitesinden hiç şaşmamış özellikle prestjli ve özel projelerde yerini her zaman korumuştur. ELGİNKAN holding aş çatısı altında toplanan, ECA pres döküm, VALF sanayi, ECA, ELMOR ve Emas makina sanayi mekanik tesisat malzemeleri sektöründe tedarik ettiği ürünler hakkında kalitesini asla düşürmeden ve yapılan imalatlarda asla geriye dönme konusunda titiz davranmaya devam etmektedir. 2001 yılında Almanya'da mekanik tesiat sektöründe yer almak isteyen ECA, ECA germany GmbH firması ile Almanya mekanik tesisat sektörüne giriş yapmıştır. Global marka haline gelen ECA markası Türkiye'de de kalitesinden ödün vermeden küresel vana üretimine ve piyasaya bayiler üzerinden tedarik etmeye devam etmektedir. 

ECA tanıtım filmini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 ECA vitrfiye ve armatür bataryalar bayiliği hakkında

Isıtma soğutma sektöründe yardımcı mekanik tesisat malzemelerinde kalitesi ile yön veren ELMOR özellikle özel projeler tercih sebebi haline gelmiştir. Üretim aşamasında kullandığı kaliteli hammadde sayesinde ürettiği armatür veya batarya ürünlerinde yüksek kalite ve uzun yıllar garantisi ile tercih sebebi olmaya devak etmektedir. TSE yani Türk Standartları Entitüsü üretim normlarına uygun küresel vana, armatür batarya, pirinç küresel vana, kollektör ve kollektör kelepçesi üretimine aralıksız devam etmektedir.

 ECA Ankara Radyatör Bayisi

ELMOR Aş üzerinden üretimine devam eden ECA ısıtma mekanik tesisat malzemeler ve yardımcı malzemeler konusunda kalitesi ile son kullanıcılara hizmet etmeye devam etmektedir. Özellikle ürettiği PKKP ve PKKPKP eca radyatörler de ısı verimi çok yüksek olması sebebi ile son kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Türkiye'de özel projeler dışında bir çok kamu ve kurum mekanik tesisat projelerinde de ürün tedariği sağlamaktadır.

Ankara eca bayisi

Ankara'da bir çok kaliteli üretici bayiliğini üstlenen Mermekanik ECA ve ELMOR markasına ait ısıtma ve soğtuma hattı küresel vana, eca vana, eca radyatör ve üretim gammında mevcut bulunan eca kollektör ve eca kollektör kelepçesi ürün tedariği ve stok garantisi ile uygun fiyatlara sunmaktadır. Ankara'da ECA yada ELMOR Ankara bayisi denildiğinde akla gelen tek isim mermekaniktir. Stoğumuzda bulunan tüm ECA armatür ve vitrifiyeler TSE standartlarına göre üretilmiş ve ECA markası güvencesi ve garantisi altındadır. Özel ve kamu projelerinde mermekanik mühendislik'ten fiyat almadan karar vermeyin.

 

Türkiye'nin en kaliteli küresel vana ve endüstriyel tip küresel vana üreticisi ECA vana hakkında teknik bilgiler ve mermekanik Ankara bayiliğini yapmaktan gurur duyuyoruz!

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.