Rothenberger Bayi
Rothenberger Bayi

Rothenberger Türkiye Bayi

Mekanik tesisat ürün imalatları son teknoloji ile birlikte kolay montaj yapılması zamandan kazanılması ve maliyet ve zaman tasarrufu için el aletleri üreten Rothenberger ısıtma soğutma imalat kapsamında ustalarımızın kaliteli ve kolay imalat yapması için el aletleri üretmektedir. Dünya'da el aletleri üretimi konusunda sektör lideri olan Rothenberger Türkiye distribitörü ve bayiliği ile ustalarımıza hizmet vermekteyiz.

Rothenberger El Aletleri

Isıtma soğutma tesisatı imalatları için 6000den fazla ürün üretimini kapsayan Rothenberger şantiyelerde ve soğutma gaz hatlarında da kullanılmaktadır. Rothenberger'in kaliteli ve yenilikçi ARGE ekibi ürün geliştirmeleri ile birlikte pratik ve hızlı çözümler sunan el aletleri ürünleri üretmeye devam etmektedir. 

1950li yıllardan bu zamana kadar sıhhı tesisat iklimlendirme ve soğutma tesisatlarında ürün üretimine devam edern Rothenberger başta Almanya olmak üzere Türki cumhuriyetleri olan Azerbeycan Özbekistan gibi ülkeler de en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Rothenberger in ana kalemi teknolojik açıdan gelişmiş boru aletleri ve makinalarını üretmektedir. Pafta makinası, yiv açma makinası gibi iddalı kalemlerde kalitesi ile Rothenberger ön plana çıkmaktadır. Dünya'nın önde el aletleri üreticis Rothenberger 32 ülkede yan kuruluşları ile birlikte distribitör ve tedarikçi ağı ile son kullanıcıya hizmet vermektedir. Uluslararası ürün tedarik zinciri güçlü parçası Mermekanik Türkiye bayiliğini sürdürmektedir. 

En Kaliteli Yiv Açma Makinası

Yiv açabilen bir çok yerli marka olmasına rağmen, sürekli ve statik çalışan Rothenberger boru ağız açma makinaları arasında kalite ödülüne sahip tek markadır. Tezgah tipi pafta makinaları şantiyelerde onarım merkezlerinde atölyelerde sıhhı tesisat ve kalorifer tesisatlarında sabit diş açma için kaliteli ve ideal makinadır. Çapaksız çalışma ve 3 bıçaklı olarak üretilmektedir. Diş açma kafası ayarlı ve hassas olarak yönlendirilmelidir. Rothenberger pafta makinası kalitesi kadar taraklarıda önemlidir, bu sebep ile pafta taraklarınında rothenberger olarak kullanılması önerilmektedir. 2-12 yiv makinası rogroover olarak geçmektedir. PPRC Kaynak makinası fiyatsal anlamda kalite ile kıyaslandığında kullanım ömrü uzun olduğu için daha uygun fiyata gelmektedir.

Gerek inşaat sektörü gerek mekanik tesiat sektöründe teknik el cihazları konusunda, kalitesi ile Avrupada haklı lider konumu ile birlikte Türkiye'de tedarik çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.