Tabiki iade alımımız var. Mekanik sektörü çok detaylı ve mühendislik gerektiren yetenekler ister fakat olası bir proje değişikliği yada kullanıcı kaynaklı hatalar nedeni ile, özel üretim olmayan ve şirketimizce tedarik edilmiş olan tüm tesisat mekanik malzemeleri iade alıyoruz.
Evet, satışı yapılan ürün yada ürünlerin sevk araca yüklenmesinden satın alan kurum, şirket ve kişilerin yetkilendirdiği personellere teslim edilene kadar lojistik departmanımız tarafından takip edilmektedir. Sipariş geçilen ürünlerin son kullanıcıya teslimine kadar sorumluluk Mer Mekanik nezdindedir.
Malzeme satışı yanı sıra, mühendislik hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Projelerinizi tarafımıza göndererek kullanılacak ürünlerin metrajlarının çıkartılmasında sizlere yardımcı olabiliriz.
Sık karşılaştığımız bir soru. Mer mekanik özel sektör projelerine ve kamu projelerine ürün tedarik etmektedir. Bu neden ile kamu nezdinde imalatı yapılacak ürünler için idareler TSE talep etmektedir. Satın almasını yapacak olan firmalara TSE'leri ve maliyeti az olan kaliteli markalar ve ürünler tarafımızca önerilmektedir. Aynı durum özel sektör içinde geçerlidir, tarafımızca TSE ürün önerilir fakat müşteri isterse maliyet açısından TSE'siz ürünlerde sunulabilir.
Evet, İç anadolunun en büyük ayvaz bayisiyiz. Güçlü stok ve uygun fiyat garantisi ile tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yangın sprink, küresel vana grubu, yangın grubu, kompansatörler, denge kabı, tortu tutucu gibi Ayvaz vana üretimleri stoklarımızda mevcuttur.
Trakya döküm markasına ait İç Anadolu bölgesinde Ankara konuşlu dişli parçalarda güçlü stoğumuz vardır. Ekpaş'ın stoklu en büyük bayisiyiz.
Ankara tesisat malzemeleri konusunda mermekanik mühendislik ekibi hem teknik hem de standart tesisat malzemeleri kaliteli marka ile tedariklerine devam etmektedir.
ECA markasına ait vitrfiye ve armatür ürünleri hariç tüm vana, kollektör kısaca pirinç ve döküm malzeme bayilikleri ile birlikte güçlü stok ve sevkiyatlarla hizmet veriyoruz.
Aslında kalite olarak wafer ve lug tipi kelebek vana farkları yoktur. Önemli olan projede kullanılması talep edilen kelebek vana tipi hangisi olduğudur. Stoklarımızda wafer ve lug tipi kelebek vanalarımız anlık stoktur.
Berksan ailesine ait şirkettir. Novaplast markası adı altında kurulmuş, 1992 yılından itibaren Berksan ailesi işletmektedir. Ankara bayisi Mermekanik'tir.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.