Tabiki iade alımımız var. Mekanik sektörü çok detaylı ve mühendislik gerektiren yetenekler ister fakat olası bir proje değişikliği yada kullanıcı kaynaklı hatalar nedeni ile, özel üretim olmayan ve şirketimizce tedarik edilmiş olan tüm tesisat mekanik malzemeleri iade alıyoruz.
Evet, satışı yapılan ürün yada ürünlerin sevk araca yüklenmesinden satın alan kurum, şirket ve kişilerin yetkilendirdiği personellere teslim edilene kadar lojistik departmanımız tarafından takip edilmektedir. Sipariş geçilen ürünlerin son kullanıcıya teslimine kadar sorumluluk Mer Mekanik nezdindedir.
Malzeme satışı yanı sıra, mühendislik hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Projelerinizi tarafımıza göndererek kullanılacak ürünlerin metrajlarının çıkartılmasında sizlere yardımcı olabiliriz.
Sık karşılaştığımız bir soru. Mer mekanik özel sektör projelerine ve kamu projelerine ürün tedarik etmektedir. Bu neden ile kamu nezdinde imalatı yapılacak ürünler için idareler TSE talep etmektedir. Satın almasını yapacak olan firmalara TSE'leri ve maliyeti az olan kaliteli markalar ve ürünler tarafımızca önerilmektedir. Aynı durum özel sektör içinde geçerlidir, tarafımızca TSE ürün önerilir fakat müşteri isterse maliyet açısından TSE'siz ürünlerde sunulabilir.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.