Vizyonumuz

Mer Mekanik olarak mekanik sektöründe görev alan her imalatçı firmanın maliyetlerini düşürmek. Doğru ürünleri doğru alanlarda kullanılması konusunda yönlendirmeler yapmak. Kaliteli ürünleri en uygun maliyetler ile doğru lojistik organizasyonlar ile maliyetleri en aza indirmek. Teknik ürün kapasitesini ileterek ürün, zaman ve sarf malzemelerden tasarruf ettirmek. Hızlı ve kolay çözümler ile iş ortaklarımızın vazgeçilmezi haline gelmek.

Misyonumuz

Şüphesiz mer mekanik'te diğer rakiplerimiz gibi sektörde çok iyi konumda olan kurum yada kuruluşlara faydalı olmak ve kâr ettirerek, kâr etmek fakat bizim bizim önceliklik misyonumuz personelimiz. Eğitim aldığı, okuduğu bölüm ile alakalı iş görevi alarak kendini alanında daha çok geliştirerek, diğer departmanlar ile uyum içinde çalışarak mutlu huzurulu bir ortamda verimli olmasını sağlayarak kişisel gelişimine katkı sağlamak. Misyonumuzdan şaşmaz ve bu doğrultuda ilerlersek, bu sayede çözüm ortaklarımızında gelişmesine, doğru işler yapmasına ve herşeyden önce Mer Mekanik olarakta gelişmesine katkı sağlamak.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.