Hakkımızda

Sizlere klasik 1980'li yılllarından beri, baba yadigarı, şahıs firması iken büyüdük A.Ş. olduk gibi ticaret gereği yalanlar söylemeyeceğiz. Mer Mekanik mühendislik kurucu ekibi olarak 2010 yılından beri Ankara'da faliyet gösteren özel sektörde inşaat, mekanik ve elektrik kısmında satın alma departmanlarında görev alarak biriktirdiği tecrübe, piyasa okuma, doğru maliyetleri çıkartma ve liyakat ile, özellikle mekanik sektörünün çok daha detaylı ve mühendislik gerektiren ürünlerin temininde gerek teknik açıdan gerek maliyet açısından satınalmalarda hata yapan firmalara destek amacı ile 2020 yılı başlarında kuruldu. Kurulduğumuz tarihten beri sektörün başta gelen öncü üretici firmalarında desteği ile çok yol kat ettik. Bu sayede de tedarikçisi olduğumuz bir çok özel şirketleri, kurumları ve kuruluşları yapım projelerinde yada restore projelerinde doğru ürünlerin kullanılmasını ve doğru maliyetlerin çıkartılmasında yardımcı olduk.

Türkiye'nin neredeyse tüm şehirlerinde gerek prestijli projeler gerek ufak mekanik tesisat çözümlerimde mutlaka imzamız var. Tabiki her ticari şirket gibi Mer Mekanik mühendislikte ticari kârlar gütmektedir fakat bu ticari faaliyet içerisinde çözüm ortağı olduğumuz kurumlar, şirketleridende çıkarları doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu sayese de Mekanik tesisat sektörününde vazgeçilmez çözüm ortağı firması haline gelmiş bulunuyoruz.

Dünya'nın 13 ülkesinde ürün ihracat etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Başta Özbekistan Türkmenistan Rusya Ukrayna olmak üzere ülkere inşaat sektöründeki ihracatlarımız devam etmektedir.

Kurulduğumuz tarihten, şu an okuduğunuz tarihe kadar halen hizmet edebiliyor ve ismimizden söz ettiriyor isek, dürüstlüğü benimsemiş ilkelerimizendir.

Saygılarımızla

Mer Mekanik Mühendislik

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.