İletişime Geçin
Macun Mah. Bağdat Caddesi Mehmet Emin Erdoğan İş Merkezi No.93/30 Yenimahalle ANKARA
Lojistik Organizasyonları
Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin sevkiyat organizasyonları bizlere emanet. İmalatlar arasında ciddi gider kalemi sayılan nakliye ücretlerini en aza indirgemek adına müşterilerimizin sevkiyat organizasyonları biz hazırlayıp, biz t

Kara yolu taşımacılığı;

Yurtiçinde tedariği sağlanan ürünlerin son kullanıcı sahasına ulaşmasında en çok tercih edilen taşıma yöntemidir. Hem hız hemde maliyet açısından en uygun olarak tercih ediliyor karayolu taşımacılığı.

  • Gerçekten öyle mi?

Her bir ürün için sevk yerine, toplu sevkiyat organizasyonları yaparak araç bazında organizasyonlarımız hem zaman hemde maliyet açısından müşterilerimizi ciddi maliyet yükünden kurtarmaktadır. Ayrıca önceden planlanan sevkiyatlar sayesinde şantiye yada proje sahasında iş programıda aksamadan ürünlerin sahada olması sağlanmaktadır.

Deniz yolu ve Hava taşımacılığı;,

daha çok yurtdışı ithal edilen ürünlerde tercih edilen deniz yolu ve hava taşımacılığı hem zaman hemde maliyet yükünden kurtarmaktadır. Tek bir personel sorumluluğunda dahi olsa kurumsal yapılarda ciddi iş yükleri getiren deniz ve hava taşımacılığı organizasyonlarıda alanında uzman profesyonel personellerden oluşan lojistik departmanımız tarafından titizlikle takip edilir.

 

Ortak paydalar;

  • Şirket personelinin zamanından kazanmış olursunuz
  • Lojistik maliyetleri en aza indirmiş olursunuz
  • Tarafımızca verilen program sayesinde, adım adım sevk aracını izleyebilirsiniz.
  • Sipariş verildikten sonraki süreçte bilgilendirme, takip gibi konulardan sıyrılmış olursunuz.

Birlikte çalışmak dileyiğle..

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.