Ayvaz Ankara Bayisi
Ayvaz Ankara Bayisi

Ayvaz Bayii

Türkiye'nin öncü üreticilerinden Hacı Ayvaz A.ş'nin Ankara partner firma (bayiliği) ünvanını almaktan gurur duyuyoruz. Başta yangın gurubu olmak üzere esnek metal hortum, kompansatör, seviye kontrol, ölçüm cihazları, otomatik kazan doldurma vanası, vana grubu, kondenstop, yalıtım grubu manyetik seviye göstergeleri ve vana ceketleri konusunda üretici firma konumunda bulunan Ayvaz iddalı fiyat ve kaliteli ürünler ile sektörde öncü olarak yer almaktadır. Mer mekanik ile çözüm partnerliği konusunda iddalı stok, uygun fiyat kısa sürede sevk ile sektörde görev almaktadır. Başta Ankara olmak üzere, Türkiye'nin tüm şehirlerine ücretsiz sevk stok teslim ürünler ile proje firmaları, müteahit firmalar ve otel işletmelerine çözüm ortağı oluyoruz. İşveren idareler tarafından talep edilen tüm ürünler TSE onaylı ürünler, yangın gruplarında kullanılan UL-FM onaylı ürünler anında stok teslim ile kaliteli çözümler sunmaktadır. Esnek metal hortum kısmında kaliteli paslanmaz hammadde ile imal edilen ürünler Türkiye projeleri dışında yurtdışı ihracatlarınada yön vermektedir. Esnek hortumlarda ister kauçuk ister çıplak şekilde imalat yapılmaktadır. 

Yangın grubunda başta sprink flexleri olmak üzere, sprink, yangın dolabı, izleme anahtarları, kaplin ve çekvana gibi ürünlerde istenilen standart ve muhtelif ölçülerde üretimler mevcuttur. Özel üretim yanı sıra Mer Mekanik bünyesinde en yüksek kapasitede de stok tutulmaktadır. 

 

Ayvaz Bayi

Ayvaz, uzun yıllardan bu yana hizmet veren öncü sektörler arasındadır. Şirket tam olarak 1948 yılında kurulmuştur. Ayvaz, vanalar, kompansatörler, metal hortumlar, sifonlar, sıvı seviye kontrol cihazları, yangın koruma ürünleri ve yalıtım ceketlerinden oluşan çok zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ayvaz, şimdi Türkiye'de 10 bölge bürosu ve 78 distribütöre hizmet vermektedir. Şirket, İstanbul'daki merkez fabrikasının yanı sıra Bulgaristan, Rusya, Polonya ve Çin'de de üretim yapıyor. Rusya, Ukrayna, İtalya, Almanya, Suudi Arabistan, Dubai, Polonya, Çin, Kazakistan ve Sırbistan'daki bölge müdürlükleri ve 252 denizaşırı distribütörü ile 95 ülkeye ürün ihraç etmekte ve zengin bir satış ağına sahiptir.

Ayvaz Ürünleri

 

Ayvaz ürünleri günümüzde gıda, otomotiv, tekstil, kimya, petrokimya, enerji, denizcilik ve diğer alanların yanı sıra toplu konut, alışveriş merkezi, hastane, rezidans, hava alanı gibi birçok binada güvenle kullanılmaktadır. Ayvaz, uzun yıllardır "İhracat Yıldızı" ödülüne layık görülmekte ve bu alanda en çok ihracat yapan firmalardan biri olarak tanınmaktadır.

Türkiye sıhhi tesisat sektörünün lider firması Ayvaz; pandemi 2020 yılına damgasını vursa da beklentilerin üzerinde büyüme hedeflerine ulaşmış ve kurumsal tedbirler, iş stratejileri ve uluslararası adımlarla başarısına yeni hedefler eklemeye devam ediyor.

 Ayrıca 100'den fazla ülkeye ihraç ettiği kaliteli ürün ve çözümleriyle Ayvaz, geçtiğimiz yıl tüm dünyayı sosyal ve ekonomik olarak pandemi sürecini yönetmiş, başından sonuna kadar model olmuştur. Sektördeki birçok firmanın tereddütte kaldığı bir dönemde global tecrübesini avantaja çeviren firma, 2020 yılında Türkiye başta olmak üzere Rusya, Bulgaristan, Çin ve Polonya'da üretimi durdurmadı ve önemli bir büyüme kaydetti. Özellikle Ayvaz'ın Çin'deki yerleşimi, büyük Çinli gruplarla işbirliği ve iş gücünün güçlendirilmesi sayesinde geçen yıl %300 büyüyerek Ayvaz şirketler grubunda büyüme rekorunu kırmayı başardı.

Ar-Ge Yatırımı %100 Artış Gösterdi

 

Ayvaz şirketler grubu, Ar-Ge'ye ağırlık vererek bu alandaki yatırımını %100 arttırmıştır. Sektörün ilk ve tek resmi onaylı Ar-Ge merkezine sahip olan Ayvaz, İstanbul Esenyurt Hadımköy'deki 400 metrekarelik alana kurulu merkez fabrikası bünyesinde ithal ürünlerin yerini alabilecek “milli” muadili ürünlerin çalışmalarına hız vermiştir. Ar-Ge merkezi, üç ayda bir yıllık bir çalışma planını yaparken, düzenli olarak çalışıyor.

Ayvaz Online Sürecinde Öne Çıkanlar

 

Koronavirüs süreci nedeniyle eve kapanan kişilerin dijital kanallarda daha fazla vakit geçirmesi Ayvaz'ın e-ticaret sitesi Ayvazonline'ı parlatıyor. Ayvazonline, müşterilerine internete bağlı herhangi bir cihazdan Ayvaz ürünlerini kolayca kontrol etme, 4 taksit ve ücretsiz kargo ile güvenli alışveriş yapma imkânı sunuyor.

 Ayvaz, webinar kapsamında 3 bin kişiye eğitim verdi. Kurum içi eğitimlerin yanı sıra ülkemizde ve dünyanın farklı yerlerinde departman eğitim ve seminerlerine değer veren Ayvaz, sektördeki yenilikçi şirketler karantina döneminde geleneksel eğitimlerini dijital eğitime dönüştürdü. Çeşitli alanlarda uzman ve sektör profesyonellerinin bir araya geldiği ücretsiz interaktif eğitim, sadece 3 ayda 50'den fazla eğitim düzenlendi ve toplam 3000 kişiye eğitim verildi.

Ayvaz Markaları Büyümeye Devam Ediyor!

 

Kendi markası altında satışı yapılan Ayvaz ve dünyaca ünlü Firepower markası ile yaptığı iş birliği ile ürün gamındaki dört ürünün daha lokalizasyonunu tamamladı. Ayvaz marka alarm basınç şalterleri, akış şalterleri, OS&Y ve NRS sürgülü vana izleme şalterlerini sektöre tanıttı. Sektöre kazandırdığı ilk ürünüyle tanınan Ayvaz, buhar alanında bir ilke daha imza atıyor. Şirket, geçtiğimiz günlerde Türkiye'nin en yüksek sıcaklık ve basınç kapasitesine sahip buhar ekipmanı test merkezini devreye aldı. Proje, buhar ürünlerinin deşarj kapasitesi ve dayanıklılık testini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek ve sektöre daha sorunsuz buhar ürünleri sunmak amacıyla Ayvaz Ar-Ge departmanı tarafından devreye alınmıştır.

 

 

 

 

Türkiye'nin köklü üreticilerinden Ayvaz Endüstri Aş'nin Ankara partner bayiliğini almaktan gurur duyuyoruz !

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.