Aquatherm Bayi
Aquatherm Bayi

Aquatherm Boru

Dünya'da 74 ülkede kullanılan avrupa ve asya ülkelerinde bayilikleri bulunan aquatherm boru şimdi Türkiye'de. İnşaat sektöründe alışagelmiş markalara göre güçlü hammade yapısı ile kullanım ömrü daha uzun olan, sistem gereği içerisindeki su sirkülasyonu devam ettiği müddetçe sistem içerisinde ki suyun yapısına zarar vermeden sistem başlangıcında verilen suyun sistem sonunda da aynı kalitede alınmasını sağlayan, sıcak ve soğuk hatlarda tercih sebebi haline gelen aquatherm yeşil boru kullanılan enerji veriminin en maksimum seviyede kullanarak maliyet açısında avantaj sağlaması, kullanacağı projelerde yapısı ve zarifliği sayesinde şık duran ve güven veren yapısı ile tercih sebebi haline gelmiştir. Son yıllarda Türkiye'de bir çok kamu ve özel projelerde sık tercih haline gelen aquatherm özellikle pprc boru kollektörü yapımında en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

Aquatherm yeşil boru üreticisi

aquatherm Almanya'da keşfedilmiş halen üretimine Almanya'da devam edilen ve alman mühendisler tarafından sürekli geliştirilen PPRC Boru sistemidir. Türkiye'ye girişi 1987 yılı tarafından mekanik tesisat sektöründe öncülük yapan ve sektör tarafından herkesce bilinen Ali Bıdı bey sayesinde Türkiye'de projeler de ve raflarda yerini almıştır. Başlıca örneklemek gerekir ise Malatya 7.ana jet üssü, İstanbul ataşehir alışveriş merkezi, İstanbul finansmerkezi kulelerinde aquatherm markası tercih edilmiştir. Aquatherm markasının Türkiye'ye giriş hikayesi Antalya'da başlayıp başlıca İstanbul İzmir Ankara Bursa Eskişehir Antalya Diyarbakır Konya Samsun bölgelerinde kısa sürede oluşturulan bayii ağı ile daha kolay erişilebilir hale gelmiştir.

Aquatherm Bayi Mermekanik

Kaliteli ürün bayilik ağı ile mekanik tesisat projelerinde ürün tedarik ve teknik çözüm adına ön plana çıkan Mermekanik mühendislik ekibi olarak aquatherm gibi kaliteli bir PPRC boru dağıtım ağına sessiz kalamazdık. Kurulduğumuz tarihten bu zamana kadar kaliteli ürün ve TSE belgeli ürün tedarikleri ile ismimizden sıkça bahsedilirken Aquatherm ailesinin de bir parçası olmaktan gurur duyduğumuzu bildirmek isteriz.

Aquatherm kollektör

Kazan dairesi hatlarda kollektör hatları çelik çekme boru yada siyah borulardan yerinde imal edilmektedir. Bu süreç gerek piyasdaki boru fiyatları olsun gerek işçilik ve yapılan imalatların kalitesinden dolayı müteahit ve mekanik tesisat taşeronları PPRC kollektör imalatına geçmeye başlamıştır. Yeşil boru olarak tabir edilen aquatherm kalitesi ve güçlü yapısı ile pprc kollektör hatlarında tercih haline gelmiştir. Mekanik tesisat hattında kullanılacak olan pprc kollektör şema yada çizimini bize gönderebilir, ve projelere özel iskonto ve fiyatlar alabilirsiniz. Bizim ile hemen iletişime geçmek için satis@mermekanik.com yada 0312 911 58 89 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Aquatherm bayisi mermekanik mühendislik.

Türkiye'de alışagelmiş bilindik pprc boru markalarına göre, kaliteli hammadde yapısı sayesinde çevre dostu ve hijyenik su taşıma sistemi yanı sıra uzun ömürlü kullanım ömrü olan aquatherm yeşil boru üretiminde dünya liderliği ile ön plana çıkmaya devam ediyor.

Uygun Fiyatlar İçin Doğru Yerdesiniz !

İster ürün metrajlarınızı içeren listeyi, isterseniz projenizi gönderin biz çıkaralım metrajlarınızı. En uygun ve en doğru ürünler ile teklifimizi sunalım.